Sveiki atvykę į mūsų puslapį! Keičiantis pasauliui, keičiantis žmonėms, keičiasi ne tik kasdienė, bet ir verslo aplinka. Taktikos, kuriomis norintieji kurti verslą ir jį turintys, vadovaudavosi anksčiau, dabar įgavo naujų komponentų, tačiau pernelyg nutolti nuo klasikos vis dėlto nereikėtų. Mūsų tinklalapio tikslas — padėti Jums kuo daugiau sužinoti apie verslą, jo vystymą bei strategijas. Kiekvienas straipsnis leis Jums pasidomėti vis kitomis sritimis, vyraujančiomis tendencijomis, arba grįžti prie verslo ištakų bei šaknų, ir palyginti tai, koks požiūris į verslą vyravo anksčiau, ir kaip yra dabar. Čia Jūs susipažinsite su versle kylančiomis problemomis ir atrasite būdus, kaip tas problemas efektyviai išspręsti.

Verslas — nuolat kintantis dalykas, susidedantis iš daugelio komponentų ir sričių, daugelio veikėjų, kurie turi tiesioginės ir netiesioginės įtakos vieni kitiems. Jam apibrėžti yra skirta ir rasta daugybė teorijų bei išvesta dar daugiau apibrėžimų, tačiau mes manome, kad vieno konkretaus apibrėžimo, vienos formulės ar vienos lygybės versle niekada nebūna ir nebus. Tai — nuolat vykstantis procesas, sudarytas iš dešimčių ar šimtų kitų procesų. Ir vis dėlto, norint pasiekti efektyvių ir pelningų rezultatų, reikia gerai išmanyti ir suvokti ne tik nišos, kurioje vystomas verslas, peripetijas, bet ir pirkėjų ar suinteresuotųjų žmonių pozicijas, norus, siekius. Kad ir kaip bežiūrėtume, mes manome, jog kiekvieno verslo svarbiausias tikslas turėtų būti papildomos vertės vartotojams kūrimas. Tai — visa ko raktas, visa ko esmė, siekiant pakilti virš kitų žaidėjų toje pačioje rinkoje.

Taigi, mūsų puslapyje rasite informacijos, straipsnių bei pamąstymų ne tik apie verslą, bet ir apie jam svarbiausias aktualijas, naujienas. Tikimės, jog čia atrasite įkvėpimo, ir kažką pritaikysite ne tik savo versle, jo principuose, bet ir tobulėsite, keisitės, eisite į priekį,— visai taip, kaip tai vyksta visame verslo pasaulyje kiekvieną dieną.